S

   
خانه درباره ما محصولات ما تصاویر ماشین ها تماس با ما

اهمیت روش سیل القایی در صنعت

در طول سالیان سیل به روش القایی اهمیت بسیار زیادی برای صنایعی داشته است که باید محتوای ظروفشان ضد نشت باشد. تقریباً تمامی محصولاتی که در ظروف پلاستیکی بسته‌بندی می‌شده‌اند مانند محصولات دارویی، غذایی، کشاورزی، روغن‌ها و ... امروزه به روش القایی بسته‌بندی می‌شوند، که روش سریع و آسانی است تا اطمینان حاصل شود که محصول از آلودگی در امان می‌ماند و جعل آن را مشکل می‌کند.

در قدیم سیل‌های حرارتی معمولی برای سیل کردن ظروف بکار برده می‌شدند ولی اینکه آیا این نوع سیل واقعاً محصول را حفاظت می‌کند مورد تردید است. موارد نشت و آلودگی محصول منجر به پیدا کردن روشی جایگزین شد و سیل به روش القایی فراگیر شد که روش سریع و مطمئنی برای سیل کردن فویل آلومینیومی است که با پلیمر سازگار لمینیت شده (چسبیده) است. این روش هر روزه به عنوان روشی پیشرفته و مطمئن در بازار بسته‌بندی در حال گسترش است.

فویل سیل القایی روشی بدون تماس است که که می‌تواند با سرعت بسیار بالا بسته‌بندی کند که حاصل آن بالا بردن تولید در مدت زمانی کمتر است.  این هم به سود خود تولید کننده است هم امنیت کالا را در موارد نشت و ریختن، آلودگی و برخورد ناصحیح با ظرف تامین می‌کند که این، خسارات تولید را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

پس همانطور که ما می‌گوییم «روشی بهتر از سیل القایی وجود ندارد».